درباره ما

شرکت شناسا پرتو سال های زیادی است که در جهت تامین اطلاعات آموزشی در گام اول و در نهایت تامین انواع تجهیزات التراسونیک، خدمات شایسته ای را به محققان، پزشکان و صنعت کاران عزیز ارائه نماید. مسلما انتقادات و پیشنهادات شما در این زمینه، خدمات ما را در این راه متعالی تر خواهد ساخت.
شرکت شناسا پرتو در سال 1382 و با دو تن از فارغ التحصیلان رشته شیمی در مقطه کارشناسی ارشد و با هدف تامین انواع دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی شروع به کار کرد و وب سایت سلسونیک، به صورت تخصصی در زمینه امواج و دستگاه های التراسونیکی که در حوزه شستشو، هموژنیز ، تست و بازرسی و غیره (در حوزه های مختلف آزمایشگاهی، پزشکی و دیگر حوزه های سلامت، و صنعتی) عمل می کنندد، فعالیت می کند.
برای بهبود زمینه های آموزشی و ارائه محصولات می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را به ایمیل shenasa.ultrasonic@gmail.com ارسال فرمایید.

Selesonic is one of the largest supplye of ultrasonic machine in Iran. Since our formation in 1991, we have supplied over 60,000 ultrasonic macine such as ultrasonic cleaning (ultrasonic bath), ultrasonic homogenizer, ultrasonic spray, ultrasonic humidifier, ultrasonic cleaning agents, ultrasonic testing and ultrasonic sewing and cutting across a wide range of industries and laboratories fields.

These machine is further supported by 2 years warranty we offer on our ultrasonic machine equipments

Our dedicated after sales team is one hand to provide advice and recommendations to support our customers

All of ultrasonic machine are designe in reliable and